Přeskočit na obsah

Budete ranní ptáče, když budete chtít. A budete lepší…

Odjakživa se považuji za noční sovu, v noci mě přece neruší Facebook, zprávy, notifikace na mobilu… Však to znáte: „V noci se prostě maká dobře, přes den to neumím.“

Tento článek bude opět o tom, jak jsem objevil Ameriku. Na druhou stranu jsem přesvědčen, že většina lidí od počítače to má stejně tak, jako já.

Vše začalo přečtením tohoto článku. Nepíše se v něm o ničem převratném, nic, na co by člověk nepřišel sám. Přesto je ve své podstatě geniální. Občas si prostě musíte přečíst zdánlivě jasnou věc, aby vám došla.

A tak už 10 dní funguji stylem, kdy usínám v půl 12 a vstávám v 7 ráno. Promazal jsem si twitter, zablokoval další stránky a lidi na Facebooku. Maily čtu jen hromadně, nečtu iHNed, Super.cz, Sport.cz, nic. A ono to jde, jen člověk musí chtít, odvyknete si a nemáte potřebu neustále něco „čekovat“.

A zjistíte, že budete schopni fungovat jako normální lidi, nebudete spát ráno za světla, budete snídat v půl 8, obědvat v poledne a večeřet večer. Zkuste to! Vše je jen o vlastní vůli a vnitřní motivaci.

Rubrika: Ze života

Přidejte první komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lukáš Jirsa